AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

admini-ce sufera

In jos 
AutorMesaj
TSq*-aNg
Vizitator

MesajSubiect: admini-ce sufera   Joi Dec 03, 2009 12:46 pm

Cine permite banari intre admini?X( Cn permite unui admin mai mic sa verifice un admin mai mare k el atata tmp kt sunt owneri pe svr X( Lua-ti masuri.
Sus In jos
Mario

Data de inscriere : 02/12/2009
Varsta : 30
Localizare : tg-jiu 9mai

MesajSubiect: Re: admini-ce sufera   Lun Dec 07, 2009 2:34 am

cine ce a facut ?? un nume ceva ... ??
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ecilacs.forumz.ro
aNgeleYes

Data de inscriere : 03/12/2009

MesajSubiect: mda   Lun Dec 07, 2009 3:32 am

e ceva gen conteaza? park mi-ai raspuns tarziu Neutral si nu mai stiu
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
ConteazA
Vizitator

MesajSubiect: Re: admini-ce sufera   Lun Dec 07, 2009 3:41 am

ba fratilor sa va spun shi voua de ce am facut atata zarva . jucam pe sv pana cand a intrart unu care a inceput sa vb urat , eu ia m dat llama dupa care a intrat shi a inceput sa imi vorbeasca shi mai urat sa aliat cu deagle ,shi au inceput amandoi sa imi zic verzi shi uscate asa i am dat lu ala kick, a intrat iar shi ma injurat de morti shi o am pe mama moarta shi cand am auzit asa m-am enervat la culme nu am mai rezistat shi l-am injurat shi eu shi i-am zis ca ii dau ban. shi nu a incetat shi i-am dat ban .shi asta a fost dupa care a inceput shi deagle cu figuri de alea de 2 lei shi am ieshit ca sa aplanez totul .....shi am shi eu o intrebare ... cine i-a dat admin lui deagle pt ca el nu face nimik pe sv ala nu are treaba cu nimeni decat se joaca omu ....in fine atat am avut de zis . va multumesc!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: admini-ce sufera   

Sus In jos

admini-ce sufera
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: EciLa @ Servere :: EciLa.JuCauSii.NeT Official Servers :: Reclamati-
Mergi direct la: